שירותים ציבוריים בבתי חולים: חברת "צהלש" יכולה לסייע לכם לאבזר אותם

שירותים ציבוריים בבתי חולים

אין ספק שבתי החולים השונים ברחבי הארץ הם מקומות חשובים ביותר לציבור, אליהם מגיעים אנשים כאשר הם זקוקים למזור וטיפול בבעיות שונות, ועל כן מדובר על מקומות שצריכים להיות היגייניים, סטריליים וכמובן גם נעימים ונוחים דים לרווחת הציבור. הדבר הזה אומר שכל חלק בבית החולים צריך להיות כזה וכמובן שיש אגפים שחשוב שיהיו כאלו יותר מאחרים, אך מתוך כלל המתחמים השונים בבתי החולים, אין ספק שהשירותים הציבוריים הנמצאים בהם צריכים להיות הכי נקיים, נוחים ונעימים. אם גם אתם עובדים בבתי חולים ואחראים על העיצוב הכללי שלהם ובפרט על עיצוב ואבזור תאי השירותים, חשוב לדעת שיש לא מעט אביזרים מצוינים שיכולים להפוך אותם למותאמים הרבה יותר לצרכים הרגישים של באי בית החולים, ובעניין הזה שווה בהחלט להכיר את חברת צהלש ואת מה שיש לה להציע. הנה מה שחשוב לדעת על האתר ומה תוכלו למצוא בו לצורך אבזור תאי השירותים.

אודות חברת צהלש

חברת צהלש נוסדה בשנת 1986 והיא נחשבת לאחת מהחברות הוותיקות העוסקות באבזור תאי שירותים לעסקים ומקומות ציבוריים. תוכלו למצוא באתר שלהם מוצרים רבים כמו אביזרים רב פעמיים לתאי שירותים ולמקלחות, ומצד שני גם הרבה מאד ציוד מתכלה כמו חומרי ניקיון, שקיות ניילון, כלים חד פעמיים וכן הלאה. בחלוף השנים הרבה מאד גופים עבדו (ועובדים עד היום) עם אתר צהלש כמו משרדי ממשלה, חברות הייטק, בתי ספר וגנים, בתי אבות וכן הרבה מאד בתי חולים שונים. הנה כמה מהדברים השימושיים שתוכלו למצוא אצלם באתר.

מייבשי ידיים איכותיים

כאמור, הסטריליות וצמצום המגע עם משטחים מלוכלכים זה דבר שהוא חשוב בצורה מובהקת הרבה יותר כאשר מדובר על בתי חולים. בדיוק בגלל זה התקנה של מייבשי ידיים אוטומטיים היא כל כך חשובה ומומלצת, ובאתר תוכלו למצוא הרבה מאד דגמים שימושיים ומתקדמים, החל ממייבשי ידיים סילוניים לייבוש חיצוני, ועד למייבשים החדשים בהם יש להכניס את הידיים לצורך השלמת הפעולה. כמו כן ניתן למצוא ברזים אלקטרונים שלא מצריכים מגע לצורך הוצאת הסבון המשולבים גם עם מייבשים חשמליים סילוניים.

פחים

כל מי שיצא לו לתחזק שירותים בעבר, יודע שכאשר למשתמשים אין לאן להשליך את הפסולת, הם ישליכו אותה בסופו של דבר על הרצפה וילכלכו את המקום. על כן חשוב להשקיע ולרכוש פחים טובים וגדולים ובאתר צהלש תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של פחים בגדלים משתנים.

מחיצות

ההפרדה בין תאי שירותים היא חשובה במיוחד לא רק מבחינה היגיינית, אלא גם מבחינת הנוחות האישית של כל מי שמשתמש בשירותים. באתר ניתן להתרשם ממגוון רחב של מוצרים כמו מחיצות טרספה, מחיצות מקלחת, קולבים ומדפים למקלחות, פרזול מחיצות לשירותים ועוד.

אביזרי נגישות

האמת היא שהנגשה של תאי שירותים ציבוריים היא דבר חשוב בכל מקום, אבל היא אפילו משמעותית יותר כאשר מדברים על בתי חולים. אתר צהלש משווק מוצרים רבים בקטגוריה כגון ידיות אחיזה לשירות נכים, הגבהה מיוחדת למושבי אסלה, מדפים מתקפלים לשירותי נכים, מסמרת גבשושית אזהרה שמתאימה לעיוורים ולקויי ראייה ועוד.

בשורה התחתונה, מדובר באתר שיכול לסגור את הפינה לחלוטין כאשר רוצים לאבזר בצורה טובה תאי שירותים ציבוריים בבתי חולים. שימו לב שתאי שירותים שאינם מאובזרים כראוי עלולים לפגוע בבריאות של השוהים בהם ואנו ממליצים בחום לדאוג לכך בהקדם האפשרי, כשתוכלו בהחלט למצוא את כל מה שאתם מחפשים באתר.

אולי תאהב גם

נגישות