מומחים ברפואה סינית ושיאצו – הכירו את המרפאה של גל ואדיר

רפואה סינית ושיאצו הפכו לחלק בלתי נפרד מתוכנית הטיפול של ישראלים רבים אשר מבינים כי מעבר לטיפול הקונבנציונלי, אפשר ואף רצוי לקבל מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של שימוש בטכניקות טיפול מסורתיות מעולם המזרח. למעשה, רפואה סינית כמו גם שיאצו מהווים הזדמנות מצוינת ליצירה של מענה גופני ונפשי למגוון רחב של סיטואציות, כאשר המרפאה של גל ואדיר בטאש היא המקום אליו אתם רוצים לפנות במידה ואתם רוצים לקבל טיפול איכותי, ממוקד ומותאם אישית. עדיין לא מכירים את המרפאה? עכשיו הגיע הזמן.

טיפול שיאצו בהתאמה אישית – הכירו את המרפאה של גל ואדיר באטש

גל ואדיר באטש הקימו את המרפאה שלהם בעיר ירושלים בשנת 2018 מתוך מטרה לקדם דרכים אלטרנטיביות המבוססות על שימוש בטכניקות טיפול עתיקות מעולם הרפואה הסינית אשר יכולים להתאים בעבור כל אדם אשר מתמודד עם בעיה רפואית או רצון ליצור הקלה משמעותית בכאבים או בבעיות רפואיות שונות. הייחודיות של המרפאה של גל ואדיר באטש נובע הן בשל יחס אישי הניתן בעבור כל מטופל והן בשל בנייה של תוכנית טיפול בהתאמה אישית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של הקלה אשר תגיע לידי ביטוי באמצעות טיפול מקיף המשלב בין הגוף לבין הנפש.

גל ואדיר הם מטפלים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים ארוכות בתחום אשר התמחו בתחום של רפואה סינית כמו גם טיפולי שיאצו משולבת ואיישת. המרכז הוקם מתוך מטר להגיע לאיזון וריפוי של הגוף והנפש, ועל כן במרכז מתמחים בטיפול בבעיות פריון, דלקות, כאבים כרוניים ועוד. כאשר מטופל מגיע גל ואדיר מבצעים אבחון מקיף מתוך מטרה לבחון את טיב הבעיה ובהתאם לכך להתאים את השיטות הנפוצות בתחום של רפואה סינית, כמו למשל דיקור אשר נועד לעורר ולכוון את מערכת הריפוי של הגוף, בדרך טבעית ועם שימת דגש על דיקור המתבצע באופן מדויק ובנקודות באזורים שונים בגוף, כל זאת כאמור בליווי אישי ועם שימת דגש על מענה טיפולי המגיע לידי ביטוי גם בחיזוק הגוף, לצד הנפש. בנוסף, במרפאה מתמחים בשילוב של צמחי מרפא אשר  מהווים חלק בלתי נפרד מעולם הטיפול ברפואה הסינית, כאשר היתרון של המרפאה הזו נובע הן בשל טכניקות טיפול מסורתיות והן בשל היכולת לספק מענה אפקטיבי שיניב איכות חיים משופרת.

 

 

הזדמנות מצוינת לחיזוק הגוף באמצעות טיפול אלטרנטיבי הכולל גם ייעוץ מקצועי

ערך המוסף הניתן בעבור המטופלים כולל גם ייעוץ תזונתי ויצירה של שינוי בהרגלי התזונה המגיעים לידי ביטוי באמצעות שילוב של מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים, לצד טכניקות כמו למשל אפייה בריאה ליצירה מתכונים שתומכים בבריאות הכללית, ובייחוד אם יש מצב אקוטיים הנדרשים לטובת חיזוק הגוף. על כן, מדובר באלמנט נוסף אשר הופך את המרפאה לבעלת השפעה חיובית בכל הקשור ליצירה של שינוי המגיע לידי ביטוי גם בתפקוד הכללי אבל לא פחות מכך, בנפש.

למי טיפול אלטרנטיבי המבוסס על רפואה אלטרנטיבי עשוי להתאים?
עולם הרפואה הסיני ובפרט טיפול שיאצו מתאים לכל חתך האוכלוסייה, וזאת בשל העובדה כי מדובר בטיפול המתבצע באופן מדויק ותוך שימוש בידע מקצועי נרחב. המטפלת גל ואדיר הוכשרו לבצע את הטיפולים הללו במסגרת לימודים מתקדמים לרפואה סינית במכללת רידמן בירושלים, כאשר אדיר גם מחזיק בדיפלומה מקצועית של מאסטר טונג. הידע המקצועי הנרחב כמו גם המענה הניתן בעבור כל מטופל הוא זה שהופך את שיטות הטיפול המסורתיות לבעלות השפעה חיובית על כל חתך האוכלוסייה, החל ממבוגרים ועד צעירים אשר רוצים להוביל ליצירה של שינוי המגיע לידי ביטוי באמצעות שילוב של טכניקות טיפול מסורתיות.

לסיכום

המרפאה של גל ואדיר בירושלים מתמחה בתחום הרפואה הסינית מזה שנים ארוכות, ומצליחה לחולל שינוי חיובי בחייהם של מטופלים, כפי שניתן להתרשם באתר הרשמי של המרפאה. במרפאה מספקים בעבור כל מטופל תוכנית טיפול פרטנית המבוססת על טיפולים נפוצים בעולם הרפואה הסינית, החל מדיקור ועד שימוש בצמחי מרפא, כל מטופל או מטופלת יכולים להיות בטוחים כי הם מקבלים את המענה המקצועי ביותר. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, להשאיר פרטים ובכך ליצור את הצעד הראשון בדרך לתהליך ריפוי המתבצע במסגרת של טיפול אלטרנטיבי המבוסס על רפואה סינית.

אולי תאהב גם

נגישות