טיפול מסור וצוות מקצועי: המרכז הרפואי שערי צדק עומד לצדכם בכל שלב בחיים

המרכז הרפואי שערי צדק ממוקם בלב העיר ירושלים ומציע שירותי רפואה מתקדמים בעבור כלל האוכלוסייה. כמרכז רפואי מוביל אשר חרט על דגלו את דגל החדשנות לצד שיפור שירותי הרפואה, אין ספק כי ברבות השנים הצליח המרכז לבסס את שמו כמוביל בתחומו, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של ביקורות מצוינות מצד מטופלים אשר קיבלו טיפול רפואי נרחב אשר מתבצע על ידי צוות רפואי  מומחה. מה חשוב לדעת אודות המרכז הרפואי אשר לקח ולוקח חלק

שערי צדק – מרכז רב תחומי מוביל בתחומו

הטיפול המסור אותו מעניק הצוות המקצועי של המרכז הרפואי שערי צדק הפך אותו לאחד מהמרכזים המובילים בישראל בתחום הרפואה, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של מחלקות ייעודיות אשר נותנות את המענה בעבור כל מטופל או מטופלת. המרכז הוקם בשנת 1902, כאשר מאז ועד היום מספק המרכז שערי צדק מענה רפואי לכל תושבי אזור ירושלים ללא הבדל של דת, גזע או לאום. הצירוף של רפואה מתקדמת לצד שילוב של מחקר ופיתוח הוביל את המרכז לספק שירותי רפואה מתקדמים המתבצעים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על יחס אישי בעבור כל מטופל או מטופלת. המרכז הרב תחומי מורכב משורה של מחלקות הכוללות בין היתר: מחלקת נשים, כירורגיה, רפואה פנימית, מערך המוח, מרכז הלב ועוד.

על כן, תוכלו להיות בטוחים כי בעת פנייה לבית החולים תקבלו מעטפת אשר עומדת לצידכם בכל שלב בחיים, החל משלב ההיריון והלידה ועד לאירועים רפואיים אשר דורשים התייחסות רפואית מוקפדת. בית החולים אשר שופץ לאחרונה מציע בעבור מטופלים בכל הגילאים מענה המגיע לידי ביטוי גם ביחס אישי וגם ביכולת לנצל את המעבדות כמו גם המכשור הרפואי המתקדם, כל זאת מתוך מטרה לאפשר איכות חיים ורפואה איכותית אותה בעבור כל מטופל שמגיע לשערי בית החולים.

 

 

צוות מקצועי המעניק יחס אישי בעבור כל מטופל

ליבת העשייה של המרכז הרפואי שערי צדק מבוסס קודם כל על הצוות המקצועי אשר מורכב מטובי אנשי המקצוע, בכל מקצועות הרפואה. שירותי הרפואה המתקדמים מהווים מבוססים על ידע רפואי נרחב, לצד הכשרות מקצועיות אשר נועדו לספק למטופלים את המעטפת המקצועית והרפואית הטובה והמתקדמת ביותר, החל משלב ראשון של ההיריון ועד לאשפוז המתבצע על רקע של מחלות ובעיות רפואיות. המרכז הרפואי מתרפס על פני שטח של כ-45,000 מ"ר, בסמוך להר הרצל. בשנים האחרונות עבר המרכז הרפואי שיפוץ נרחב וכן הרחבה של מחלקות כמו למשל מחלקת היריון ולידה, כל זאת מתוך מטרה להמשיך ולספק למטופלים מענה רפואי מתקדם המתבצע בליווי אישי מטעם הצוות המקצועי, כל זאת כחלק מתודעת שירות מקצועית המבוססת על ידע מקצועי נרחב, לצד מענה המתבצע במגוון רחב של מחלקות ייעודיות – החל ממיון ועד למחלקת נשים, כירורגיה ועוד.

מעטפת רפואית מתקדמת

כמי שרואים בשירות למטופל כחלק מהותי מתודעת השירות הרפואית, אין ספק כי המרכז הרפואי שערי צדק הצליח לבסס את שמו כאחד מהמרכזים המובילים בתחום הרפואה כאן במדינת ישראל, ובאזור ירושלים בפרט. התשתית הרפואית אשר מבוססת על שילוב של צוות רפואי המורכב מרופאים לצד אחיות כמו גם מכשור רפואי מתקדם כמו למשל מכשיר ה-MRI לצד מכשור רפואי מתקדם.

לסיכום

מזה שנים רבות שהמרכז הרפואי שערי צדק נחשב לאחד מהמרכזים הטובים ביותר בישראל בתחום הרפואה. לקבלת מידע נוסף אודות השירותים והמחלקות, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, כל זאת מתוך מטרה להעשיר את הידע וכן לדעת כי בכל מקרה רפואי, יש מי שנמצא שם לצידכם בהיבט הרפואי אך גם האישי.

אולי תאהב גם

נגישות