שואב שוטף: יש לזה אפילו יתרונות לבריאות שלכם

אם נמאס לכם לקוץ בבית עם הסחבה והדלי ולשאוף את האדים של חומרי הניקוי החריפים, השואב השוטף הוא הפתרון המושלם עבורכם. במאמר הבא נסביר מה זה שואב שוטף, מה היתרונות שלו ואיך הוא יכול לתרום לבריאות שלנו.

מה זה שואב שוטף?

השואב השוטף הוא מכשיר מצוין שיעזור לכם להבריק את הבית. הוא משלב שתי יכולות במכשיר אחד, שאיבה ושטיפה. לשואב יש מיכל ייעודי לאיסוף המים המלוכלכים מהרצפה וכן מיכל המיועד למים נקיים. בתחתית השואב תוכלו למצוא מברשת רולר שמשמשת כסחבה שתפקידה להתמודד עם הלכלוך הקשה ולהסיר אותו. בשנים האחרונות השואב השוטף הפך לפופולרי מאד, במיוחד בקרב משפחות עם ילדים שנאלצות לשטוף את הבית על בסיס יום יומי, לעיתים גם כמה פעמים ביום. לאור העובדה שהוא נוח מאד לתפעול, סביר להניח שתשתמשו בו לעיתים יותר תכופות והבית יהיה יותר נקי.

מה היתרונות של השואב השוטף?

היתרון המשמעותי של השואב השוטף בא לידי ביטוי בכך שהוא פשוט עושה לכם את החיים לקלים יותר. הוא נגיש וזמין כל הזמן, אין צורך להיסחב על דלי וסמרטוט ולהעמיד את כל הבית בדום. פשוט שולפים את השואב מהמעמד שלו ושוטפים את הבית בקלות ובמהירות. בנוסף, אם בעבר היו בשוק שואבים בינוניים שלא באמת מצליחים לשלב בין שתי היכולות, כיום יש בשוק מוצרים טובים ואיכותיים שניתן להשיג באמצעותם תוצאות טובות.

בנוסף, עם השואב השוטף תוכלו להגיע למקומות שקשה מאד להגיע באמצעות סחבה ודלי, כמו למשל מתחת למיטה. זה יאפשר לכם להשיג תוצאות טובות לא רק במקומות שאתם רואים מול העיניים, כי אם גם באלה הנסתרים שמייצרים לא מעט לכלוך. כך תוכלו להגיע לאבק שנמצא מתחת למיטה בחדר השינה, לאזור שנמצא מתחת לספה ועוד. אגב, למי מכם שיש פרקט בבית, השואב השוטף הוא בדיוק עבורכם, ניקוי עם סחבה מלאה במים עלולה להזיק לפרקט ולגרום להתנפחויות לא רצויות.

שואב שוטף: יש לזה אפילו יתרונות לבריאות שלכם

כיצד השואב השוטף תורם לבריאות שלנו?

תתפלאו, אבל השואב השוטף יכול אפילו לתרום לחיים בריאים יותר. ראשית, מכיוון שהניקיון יעיל יותר ואתם מגיעים למקומות עם גישה מורכבת, תוכלו למשל להתמודד טוב יותר עם אלרגיה לאבק. מי מכם לא מכיר את האבק שמצטבר מתחת למיטה וגורם לגירודים, עם השואב השוטף אתם פותרים את הבעיה הזו.

בנוסף, אתם פחות באים במגע ידיים עם חומרי הניקוי החריפים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לשפוך את חומר הניקיון למיכל ולהתחיל לשטוף את הבית. מי שנוהג לשטוף את הבית עם סחבה ודלי מכיר את התחושה הלא נעימה שנגרמת כתוצאה ממגע של כפות הידיים עם חומר הניקוי. בנוסף, ככל שתתעסקו פחות עם חומרי הניקוי בידיים, כך תשאפו אותם פחות ותקטינו את הסיכוי לנזק לדרכי הנשימה שלכם.

מה בודקים לפני שרוכשים?

לפני שאתם רוכשים שואב שוטף אנחנו ממליצים לכם לבחור במותג אמין וותיק, כזה שיש לו מספיק שנות ניסיון בתחום השואבים בכלל, ובתחום השואבים השוטפים בפרט. בנוסף, מומלץ לבחור בשואב שיש לו סוללה עם הספק גבוה במיוחד, על מנת שלא תצטרכו להטעין אותה כמה פעמים ביום. כיום יש מגוון רחב של שואבים שמגיעים עם סוללה נוספת נשלפת. כשהסוללה הקיימת נגמרת אתם פשוט מחליפים אותה בסוללה המלאה וממשיכים בעבודה.

לסיכום, אין ספק ששואב שוטף הוא מכשיר מצוין שיכול להפוך את החיים שלכם לנוחים ובריאים במיוחד, בטח אם אתם הורים לילדים קטנים.

אולי תאהב גם

נגישות