מערכת ERP היא הדרך האידאלית לניהול משאבים במרפאה

בעבר, מרפאות התנהלו מן הסתם בעזרת ניירת רבה, קלסרים, עפרונות, מחדדים ומחקים ואולי מכונת כתיבה. כיום, התקדמנו קצת וכל מרפאה חייבת עזרי ניהול ממוחשבים ברמה גבוהה. מקום מרכזי במסגרת עזרים אלה, כדאי לתת לתחום ה-ERP. מדוע?

אידיאלי לעסקים

ERP הוא בבסיסו תוכנה, אשר מסייעת לכם לנהל את משאבי העסק ואת התהליכים העסקיים המרכזיים שלו. במקום תוכנה נפרדת לכל עניין – ניהול כספי, ניהול לקוחות, ניהול עובדים וכדומה, ERP מספק עבורכם כלי מרכזי, אשר מטפל בכל. כמובן, תהליכי עבודה רבים נוגעים בכמה וכמה תחומים כאלה יחד. מידע על לקוח למשל, עשוי להיכלל במערכות שיווק, CRM (ניהול קשרי לקוחות), מכירות, תמיכה טכנית ועוד. אם הכול מרוכז במקום אחד, באופן אינטגרטיבי, ניתן להשיג ייעול משמעותי ויתרונות נוספים. כמו כן, ניתן להפעיל מערכת ERP בענן שמאפשרת חיבור מכל מקום, ללא צורך בתשתית ERP משלכם, בתוך העסק. כך שמערכות ERP מספקות פתרון מצוין לניהול כולל בעסקים וכדאי לנצל אותן גם בניהול מרפאות. בעבר ERP היה נפוץ בעיקר בארגונים גדולים, מעצם היותו מערכת מתוחכמת וגדולה יחסית. כיום לעומת זאת, יש פתרונות ERP גמישים, לעסקים מכל גודל ו-ERP בענן במיוחד, הופך זאת זמין לכל.

מערכת ERP היא הדרך האידאלית לניהול משאבים במרפאה

אפילו טוב יותר, בענן

כאמור, מערכות ERP זמינות גם כשרת ענן. מהם היתרונות בכך עבורכם?

לא דורש רכישת וניהול ציוד

ERP היא מערכת כבדה יחסית. התקנה מקומית שלה בתוך העסק, תדרוש חומרה ותוכנה בעלות לא קטנה, עם אתגר משמעותי של ניהול שוטף של ציוד זה. במקום זאת, ניתן לשכור ERP כשרות ענן ובכך, לפשט את הדברים מאוד.

חסכון וייעול כספי

צורת עבודה זו חוסכת לכם כסף ומקלה את הניהול הכספי של פעילות ה-ERP.

גמישות – לעבוד מכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר. כל שדרוש, הוא חיבור לרשת האינטרנט.

פינוי משאבים

באמצעות ERP בענן, מתפנים לכם משאבים – כסף, כוח אדם וזמן. תוכלו להשקיע זאת בדברים אחרים שחשובים

לכם. לא פחות חשוב – תוכלו להתחרות טוב יותר במרפאות גדולות. זאת, מאחר שיהיה לכם גם מערכת עוצמה לניהול (ERP) וגם משאבים פנויים להשקעה בכיוונים משפרי תחרות (פיתוח עסקי, שימור לקוחות וכדומה).

מערכת ה-ERP של GNS כדוגמה

כל ארגון צריך מערכת ERP, אבל למערכת המומלצת של GNS יש שורת יתרונות, אשר עשויים לעניין במיוחד בעלי מרפאות.

מעבר קל ומהיר

התחלת העבודה עם מערכת ה-ERP של GNS בענן, קלה ומהירה יחסית. זאת, בין השאר תודות לפריסת שרתים רחבה (בחמש חוות שרתים בארץ ועוד שמונה ברחבי העולם).

מהירות בכל מצב

המערכת פועלת בקצבי תגובה מהירים מאוד. זאת, למרות שמדובר במערכת בענן (כלומר, במערכת שמותקנת למעשה אצל ספק מרוחק ודורשת גישה באמצעות האינטרנט).

שינוי על פי צרכיכם

היקף המשאבים שתצרכו ישתנה בהתאם לדרישותיכם והמחיר יהיה בהתאם (תשלום לפי השימוש).

אבטחה ברמה גבוהה

עם פתרון זה, אין צורך לחשוש מאירוח המידע שלכם אצל הספק המרוחק (GNS). אבטחה, פרטיות המידע וגיבוי, כלולים בשרות וברמה גבוהה.

המשכיות עסקית

במקרי כשל שונים בעסק, מערכת ה-ERP של GNS תסייע לכם להתאושש במהירות. זאת, תודות לניסיונה הרב של GNS ביישום תכניות DR (התאוששות מאסון). עלות השימוש במערכת, הוא החל מ-50$ לחודש.

לסיכום

כפי שראיתם, ERP הוא לא רק פתרון ברמה גבוהה לארגונים גדולים, אלא פתרון שמתאים בהחלט ומומלץ, גם למרפאות.

אולי תאהב גם

נגישות