כולנו עם אחד: הכול על העמותה שמסייעת במימון מקרים רפואיים מיוחדים

עמותת עם אחד היא עמותה אשר חרטה על דגלה לסייע לכל חלקי החברה הישראלית, כולל במקרים שבהם נדרש לקבל סיוע למקרים רפואיים מיוחדים. כידוע, מקרים רפואיים עלולים להתרחש בכל שלב ולעיתים באופן מפתיע, כאשר חלק לא מבוטל מסך הטיפולים אינו נכלל בסל הבריאות ועלותו יכולה להגיע לסך של אלפי שקלים, ולעיתים גם מאות אלפי. עמותת עם אחד מצליחה לסייע לציבור הרחב באמצעות מימון המתקבל מקרנות ותורמים פרטיים. בסקירה הבאה נציג לכם את כל מה שצריך לדעת אודות עמותה שמצליחה לבצע שינוי, ללא כוונות רווח.

עם אחד – כל מה שצריך לדעת

עמותת עם אחד חרטה על דגלה לקחת חלק בשינוי החברה הישראלית וזאת באמצעות יחידות סיוע, כמו למשל היחידה המתמחה במקרים רפואיים מיוחדים. טיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות עלולים להכניס את בני המשפחה לתוך תסבוכת כלכלית שמגיע ברגע אחד וללא התראה. לצערנו, העלויות הגבוהות של טיפולים רפואיים גובות מחיר לא רק פיזי אלא גם נפשי וכלכלי, כאשר חלק מהמשפחות נאלצות לדחות או לוותר על קבלת הטיפול, ובמקרים מסוימים אף נאלצים לקחת הלוואות בסך של מאות אלפי שקלים. עמותת עם אחד החליטה לסייע באמצעות ייעוץ מקצועי והכוונה המתבצע במסגרת של שותפות מלאה בין אנשים ולמען אנשים, כאשר העקרונות המנחים הם נתינה, כבוד, יעילות וכן אפקטיביות כלכלית המגיעה לידי ביטוי בסיוע למשפחות הזקוקות לקבלת סיוע. כמי שחרטה על דגלה לסייע בכל תחום, מספקת העמותה מענה מלא בעבור ילדים חולים וכן מספקת חבילות סיוע למקרים רפואיים מיוחדים.

כמי שמבינה כי מקרה רפואי דורש התערבות המתבצעת באופן הוליסטי על ידי מספר בעלי מקצוע, מצליחה עמותת עם אחד בסיוע של מתנדבים ליצור שינוי חיובי, בדמות של מעטפת שנועדה לסייע לכל משפחה הזקוקה לכך לקבל את התמיכה, באירוע קשה אחרי גילוי של מחלה או טיפול רפואי המצריך קבלת סיוע, בכל היבט.

 

 

פעילות המתבצעת בהתנדבות מלאה

הייחודיות של העמותה מגיע לידי ביטוי בליווי המתבצע על ידי מתנדבים המלווים את בני המשפחה שנמצאים בשעה קשה מאוד לאחר גילוי אודות מקרי רפואי מיוחד הדורש התערבות כאן בישראל או מעבר לים. עמותת עם אחד מאמינה כי עתיד החברה הישראלית טמון ביצירה של שינוי המתבצע במסגרת של התנדבות מלאה וללא כוונות רווח, ועל כן  מספקת חבילות סיוע למקרים דחופים מיוחדים. מדובר בחבילות בעלות השפעה חיובית על היכולת של משפחות להתנהל בצורה נכונה וכן לקבל מענה שנועד לסייע להם להתמודד עם הבירוקרטיה וההליכים השונים הקשורים באופן ישיר או עקיף להליך רפואי המתבצע בישראל, או מעבר לים. בשל כך, מדובר בעמותה מוערכת שמצליחה מזה שנים רבות לזכות בתמיכה מלאה מצד קרנות פרטיות וציבוריות כמו גם תורמים המבינים כי הסיוע כלכלי הוא זה שיכול להניב את היכולת למשפחות לשלם בעבור טיפולים רפואיים, ולהימנע ממצב שבו הם נכנסים לקשיים כלכליים על רקע מצב בריאותי.

לסיכום

עמותת עם אחד היא עמותה חברתית הפועלת למען החברה הישראלית. החזון של העמותה הוא לדאוג ולסייע בעבור כל אזרח שזקוק לכך, ועל כן היא מספקת מענה מלא המגיע לידי ביטוי בחבילות סיוע, הכוונה כלכלית וכן סיוע בהליכים בירוקרטיים בעבור מקרים רפואיים דחופים. באתר הרשמי של העמותה ניתן לקרוא מידע מורחב אודות הפעילות ואף לתמוך, כחלק מהבנה כי מדובר בעמותה חשובה שמצליחה לא רק לסייע למשפחות, אלא גם להציל חיים של ישראלים רבים.

אולי תאהב גם

נגישות