עמותת משאלות למען ילדים הסובלים ממחלות כרוניות

עמותת משאלות היא עמותה המגשימה באופן יוצא מן הכלל את חלומותיהם ומשאלות ליבם הבסיסיות ביותר של ילדים הסובלים ממחלות קשות. בין טיפול לטיפול, עמותת משאלות מעניקה לאותם ילדים טיפה של אור ושמחה. בין אם זה בהגשמת משאלות כאמור, ובין אם זה בפעילויות מדהימות ומשמחות. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת אודות עמותת 'משאלות'!

עמותת משאלות – העמותה שמגשימה משאלות לילדים חולים

עמותת משאלות היא עמותה אשר כל מהותה זה לשמח ילדים ומבוגרים המתמודדים עם מחלות קשות. העמותה משמחת את החולים באמצעות הגשמת משאלות פשוטות ומורכבות כאחד. המוטו של עמותת משאלות הוא "לרגש, לחוות את האדם, להעניק", מוטו שאומר הכל. העמותה גם מרגשת את הילדים, מלווה אותם וחווה אותם בשלבים רבים במחלה שלהם ומעניקה להם שמחה ואור.

מהן תחומי הפעילות של העמותה?

לצד הגשת משאלות נפלאות לחולים, עמותת משאלות מסייעת בעוד מספר חזיתות כדי להפוך את חייהם של אותם ילדים למאושרים ככל הניתן. לפניכם התחומים השונים בהם העמותה פועלת:

 

 

עמותת משאלות למען החינוך

העמותה פועלת מתוך אמונה כי הילדים ובני הנוער הם העתיד של החברה שלנו, וכי לכל ילד מגיע להצליח ולגדול. יחד עם זאת, ילדים חולים, נכים, מתמודדי נפש ועוד מתקשרים לעמוד בקצב של שאר בני גילם. לכן, במסגרת חטיבת החינוך של העמותה מתנדביה נמצאים בקשר עם בתי הספר של הילדים המיוחדים והנפלאים הללו ומקבלים פניות ובקשות לסייע להם ולהגשים להם משאלות. בנוסף, בתי הספר והעמותה יוזמים יחד פעילויות משותפות עבור הילדים, כדי שיוכלו להתקדם מבחינה חינוכית וחברתית כאחד.

עמותת משאלות למען התרבות

לעמותה פעילות תרבות ענפה, במסגרתה הילדים יוצאים לצפות בסרטים, הצגות ומשתתפים בפעילויות יצירה ואמנות. חשוב לזכור שילדים ובני נוער, בעיקר אלו המתמודדים עם קשיים יומיומיים שואבים השראה ממקורות תרבות, ובנוסף פעילויות אלו משכיחות להם את אותה מציאות קשה, גם אם זה לזמן מוגבל בלבד.

עמותת משאלות מעניקה שירותי רווחה

העמותה מסייעת למשפחות הילדים גם במזון, ובדברים בסייסים שהם זקוקים להם – חשוב לציין כי הטיפול בילד חולה הוא טיפול מאוד יקר. לכן המשפחות הללו מוצאות את עצמן הרבה פעמים במקום של מצוקה כלכלית, לכן העמותה נתרמת ומסייעת להם גם מהבחינה הזו.

איך מתנדבים לעמותת 'משאלות'?

כבר שכבר הבנתם, העשייה של משאלות היא פשוט מבורכת, כי היא מתמקדת בלסייע לחולים ולמשפחותיהם, להגשים את משאלותיהם ולשמח אותם ככל הניתן. אז אם גם אתם רוצים לקחת חלק בדבר המדהים הזה שנקרא עמותת משאלות, ולקבל סיפוק גדול מאותה תרומה לילדים, בני נוער ומבוגרים חולים אתם יכולים להצטרף לדרך! העמותה מזמינה את אוהבי האדם, אלו הסבלניים והסובלניים לסייע לאותם חולים ולהצטרף לעמותת משאלות. אם אתם מתחברים לפועלה של העמותה תוכלו להשאיר פרטים באתר שלה ויחזרו אליכם. הפרטים שאתם צריכים להשאיר הם: שם, טלפון, דואר אלקטרוני, הפרויקט שאתם רוצים להתנדב אליו והערות נוספות במידה ויש לכם.

עמותת משאלות – כמה מילים לסיכום,

עמותת משאלות היא עמותה שעושה טוב לילדים ומבוגרים חולים, על בסיס הגשמת המשאלות שלהם ושילוב פעילויות נוספות שנועדו להרים להם את מצב הרוח. חשוב להבין שאותם חולים נמצאים בשגרת טיפולים מתישה וקשה, לכן חשוב שהם מידי פעם יתרעננו וישמחו ויתרכזו בטוב שבחיים ולא רק במחלה. העמותה הגשימה כבר המון משאלות, הכוללות פגישה עם פוליטיקאים, פגישה עם שחקנים וזמרים, הפיכה לכבאי ליום אחד, הפיכה לשוטר ליום אחד, יציאה לחופשה חלומית ועוד. והכל במטרה שהחולים יגיעו לטיפולים שלהם עם מצב רוח מרומם ועם אופטימיות – כי כדי לעבור את התהליך הקשה הזה הם פשוט חייבים להיות אופטימיים, גם כשמאוד מאוד קשה!

אולי תאהב גם

נגישות