מערכת לניהול מרכזים רפואיים: הגיע הזמן שתכירו את המערכת של תפנית

ניהול מרכזים רפואיים איננו דבר פשוט, בלשון המעטה. פעילות זו, כרוכה בניהול של לא מעט תתי תחומים, מחלקות שונות, צוות גדול, ספקים ועוד וכמובן – חולים. זה הוא בהחלט לא מסוג הדברים, אשר ניתן לנהל עם גיליון אלקטרוני ומעבד תמלילים בלבד. אלא שיש לאתגר זה פתרון קיים והוא פתרון יעיל במיוחד.

לנהל היטב, לנהל חכם

מערכות Enterprise Resource Planning הן פתרון לניהול משאבים איכותי בעסקים. מרכזים רפואיים יכולים לנצל אותן היטב ולמעשה, הם בין סוגי הארגונים שמתאימים לכך ביותר. בארגונים אלה, יש לנהל פעילויות רבות מסוגים שונים במקביל ומאגרי מידע שונים והיעילות בכך חשובה במיוחד. לכן, מערכת לניהול מרכזים רפואיים היא כלי חכם ויעיל, כפתרון למטרה זו. מערכת כזו מתבססת על ERP, עם התאמות למגזר המרכזים הרפואיים וגם התאמות למרכז הספציפי שמשתמש בה.

תפנית – התאמה ומצוינות

מערכת ה-ERP תפנית מהווה פתרון איכותי לניהול מרכזים רפואיים. היא מציעה בין השאר:

התאמה למגזרים

מדובר במערכת ERP איכותית, אשר מותאמת מראש למגזרים עסקיים ספציפיים. בכלל זה, גרסה עם התאמה לניהול מרכזים רפואיים, שהיא בסט אוף בריד בתחומה.

לוגיסטיקה

תפנית מסייעת לכם במשימה הגדולה, של ניהול לוגיסטי של המרכז הרפואי. זאת, כולל ניהול דרישות, ניהול מכרזים, ניהול הזמנות ורכש. משלימות זאת יכולות מדידה ובקרה וכן יכולת קישור למערכות מחשוב של גורמי חוץ, דוגמת אתרי ספקים.

מינהל חולים (ATD)

 ניהול מרוכז של קבלת מטופלים למרכז הרפואי וכל הכרוך בכך. תיעוד מצב ומיקום נוכחי,  ניהול מסמכים רלוונטיים ועוד.

ניהול חדרי ניתוח

סיוע בניהול חדרי הניתוח במרכז הרפואי. זאת, כולל תיעוד מהלך הניתוח וכן המלאי וה"מתכלים" שהיו בשימוש במהלכו. כמו כן, ניתן להתממשק למערכות אחרות שמהן מקבלים נתוני מטופלים ולהפיק הפניות לגורמי חוץ.

זימון תורים

ניהול קביעת התורים למטרות שונות במרכז הרפואי ומתן התראות על תור קרוב.

מערכת לניהול מרכזים רפואיים: הגיע הזמן שתכירו את המערכת של תפנית

ניהול מזון

ניהול הפעילות החיונית של הסעדה ברחבי המרכז הרפואי. סיוע בניהול רכש חומרי הגלם, התפריטים, הארוחות וכן ניהול ותיעוד התאמת התפריט לחולים ספציפיים.

ניהול בית מרקחת

ניהול בית מרקחת במסגרת מרכז רפואי הוא נושא מיוחד בפני עצמו. יש לכך דרישות מיוחדות ותפנית מספקת גם לנושא זה פתרון. זאת, כולל ניהול מחסן תרופות, סמים מסוכנים ומכירה לרוכשים מזדמנים ולאנשי צוות.

ניהול פיננסי

כל ארגון מתמודד עם אתגר משמעותי של ניהול כספי ובוודאי מרכזים רפואיים. תפנית מסייעת בכך באופן מתוחכם ורב אפשרויות. היא מערכת רב מטבעית, רב שנתית ורב חברתית. ניתן בעזרתה לנהל "ספר ראשי", תקציב ובקרה תקציבית, הליכי גבייה, ספקים ותשלומים ועוד.

מערכת טובה מבית טוב

מערכת תפנית מפותחת מזה כשני עשורים, על ידי חטיבת מערכות עסקיות במטריקס – חברת טכנולוגיה מהבולטות, הוותיקות והגדולות בארץ. נזכיר, כי מדובר במערכת מורכבת למדי לפיתוח. תודות לכך שפעילות זו מבוצעת כולה במקום אחד, מתקבלת אינטגרציה ברמה גבוהה בין מרכיביה. תפנית היא פרי מחקר מתמשך שביצעה החברה, על דרישות השוק הישראלי למיניהן. היא מערכת שנמצאת בפיתוח מתמשך, עם שילוב מתמיד של שיפורים ותוספות.

לסיכום

כשחושבים על בחירת מערכת לניהול מרכזים רפואיים, כדאי לחשוב ERP ובמיוחד מערכת מותאמת מגזר כמו תפנית. גם אם יש לכם מערכת קיימת ישנה, שאתם שוקלים לשדרג, זה הכיוון החכם ללכת בו.

אולי תאהב גם

נגישות