ליסינג פרטי לרופאים בלבד: מה זה אומר?

מצד אחד אין זה כלל משנה. אין זה משנה אם מגיעים מתחום הרפואה, מתחום החינוך, או מתחום משאבי אנוש. רכב צמוד כמעט כל אחד בכול עיסוק צריך. מצד שני, כאשר מדובר בציבור הרופאים, רוב הסיכויים שההתמקדות תהיה בקטגוריית רכבי היוקרה. בכול אופן, בין אם מחפשים רכב מיני, ובין אם מחפשים רכב יוקרתי, את האופציה של ליסינג פרטי מומלץ להכיר. עם זאת, אם אתם רופאים, טוב לדעת שניתן להרוויח הרבה יותר מאותה אופציה שמשרתת נאמנה שלל לקוחות לאורך שנים.

נעים להכיר – ליסינג פרטי

אז מה זה אומר ליסינג פרטי ומה האופציה שמיועדת רק עבור רופאים מבטיחה? ובכן כדי לדעת מה זה ליסינג פרטי נעצור להעניק הסבר כללי: ובכן במקום להוציא סכום מלא עבור רכב חדש, פעולה שברוב המקרים מצריכה לקחת הלוואה גדולה, ניתן להשיג רכב חדש בקלות יתרה. כל שצריך לעשות זה להעניק תשלום מקדמה ואת הפער הנותר לשלם בהתאם לתוכנית תשלומים מועדפת אישית ומוגדרת היטב. כמו כן, בתום התקופה הלקוח זוכה לבחור האם לשלם את הפער הנותר (ובכך לרכוש לגמרי את הרכב), או האם הוא מעדיף לגלגל את העסקה, כלומר לבחור ברכב חדש ולהמשיך ליהנות מתנאי ליסינג.

ליסינג פרטי לרופאים בלבד: מה זה אומר?

מה רופאים יכולים לקבל?

עתה לאחר שהבנו את הבסיס, נעבור להבין מה יודע להציע "ליסינג פרטי לרופאים בלבד". ובכן במקרה זה מדובר בדיוק באותו רעיון, רק שפה קהל היעד הוא נטו רופאים, כאשר במקביל נוספות מגוון הטבות למשוואה. הטבות כגון הנחות ותנאי תשלום מיוחדים. מה עוד? ובכן קטגוריה שכזו בין היתר יודעת להציע שירותי ייעוץ והכוונה אישיים ואף מצבור של רכבים שלרוב יותר מעניינים את אנשי הרפואה. אם מבחינת יוקרה ואם מבחינת תנאי הישיבה, איכות המולטימדיה, ביצועים על הכביש, מערכות בטיחות וכדומה.

כל היתרונות שמאחורי ליסינג פרטי

אז כן, אין צורך לקחת הלוואה גדולה כדי לרכוש רכב חדש ומרשים, ואכן יש תכניות ליסינג ייעודיות עבור קבוצות יעד מסוימות. מבקשים ללמוד יותר לעומק מדוע רבים מוצאים את הליסינג כאופציה אידאלית עבור רכישה? ובכן יש כמה שיקולים: מוענקים תנאי תשלום נוחים, אין צורך שמעמד רכישת הרכב ילווה בתחושת סטרס כלכלית, ניתן לוודא שכל הזמן מחזיקים ברכב חדש (בתום תקופת התשלום ניתן להזדכות ובתמורה לבחור ברכב חדש שמציע תנאי תשלום דומים), לא נפגעים מירידת ערך הרכב (נתון סופר משמעותי), אי צורך לחפש זמן ממושך רוכש שמוכן לשלם את המחיר הרצוי, וכמובן שנהנים מתנאי תשלום מותאמים אישית, עד כמה שניתן כמובן.

היצע נרחב לצד הוצאה מוכרת

לצד סך היתרונות שכבר ציינו, ראוי להבין שיש 2 סיבות נוספות שמובילות רבים ליהנות משיטת ליסינג פרטי. במה מדובר? ראשית במבחר עצום של רכבים איכותיים. כל עוד סוגרים עסקה מול חברה ידועה, ניתן מראש לוודא שהיא מחזיקה את מיטב הרכבים מהשנים האחרונות. מכאן שאין צורך להתרוצץ בין כמה מוקדים, אלא במקום אחד ניתן למצוא מגוון הצעות שוות, כך שבין היתר תהליך ההשוואה נוח ויעיל. כמו כן, ליסינג נחשב כהוצאה מוכרת, ועל כן אם מוגדרים כעסק (למשל רופא פרטי), הרי שניתן להרוויח רבות.

ליסינג פרטי מול ליסינג תפעולי

עתה כאשר ברור מהו ליסינג פרטי (ואף מהו ליסינג פרטי עבור רופאים), נעצור להסביר מהו ליסינג תפעולי. ובכן בעוד שליסינג פרטי מיועד לאנשים פרטיים ובו זמנית לעסקים, הרי שליסינג תפעולי לרוב מיועד לחברות שמבקשות להחזיק יותר מרכב אחד ושמבקשות לנסוע יותר מ20,000 קמ"ש בשנה. כלומר חברה שבוחרת בליסינג תפעולי זוכה לספק לכל העובדים רכבים מרשימים במחירים נוחים, ובו זמנית זוכה ליהנות משירותי תחזוקה שוטפים וממגוון ביטוחים רלוונטיים. מה עתה? מקבלים החלטה!

אולי תאהב גם

נגישות