רישום ורגולציה לתוספי תזונה: איך זה עובד?

אם עד לפני מספר שנים תחום תוספי התזונה היה תחום פרוץ למדי, כיום ניתן לומר בביטחון כי התחום עבר מהפך בזכות חברות המתמחות בתחום הרגולציה והרישום אל מול משרד הבריאות. כיצד מתבצע התהליך ומה חשוב לדעת? על כך – במדריך הבא.

רישום ורגולציה לתוספי תזונה: כל מה שרציתם לדעת וחששתם לשאול

אם אתם מתכננים לפתוח בקרוב עסק המתמחה בתחום של תוספי התזונה, חשוב לדעת כי חלק מהותי מתהליך פיתוח המוצר שלכם צריך להתבסס על סיוע מצד חברה מקצועית אשר תדע להנחות אתכם בתהליך ואף לסייע בהתמודדות אל מול הרגולציה של משרד הבריאות, לצורך רישום של המוצר ובהתאם לכך גם מתן אישור לשיווק. תהליך הרישום הינו תהליך ארוך הכולל מגוון רחב של פעולות אותן אתם נדרשים לבצע: הערכת בטיחות לרכיבי התוסף, הגדרת הזהות של התוסף, עיצוב והגדרות של מלל בעבור התוויות של התוסף, קביעת צריכה ומינון מומלצים לצרכן, זיהוי כמו גם ניטור של גורמים אשר עלולים להיות מזהמים בתוך התוסף, ביצוע של הערכות בטיחות לגבי השימוש המוצר וכן בדיקת מצד תחיקתי לתוסף. בעבר הלא רחוק תחום תוספי התזונה היה תחום פרוץ למדי שבו משרד הבריאות כמעט ולא התמחה, אולם בעקבות ביקורות מצד הציבור כמו גם עלייה בהיקף השימוש ניתן לומר כי תהליך הרישום והרגולציה הוקשחו. על כן, קבלת ליווי מקצועי מצד חברת דור שירותים מהווה דרך מצוינת לבצע את התהליך בצורה מסודרת ועם שימת דגש על ליווי אישי שמתבצע לכל אורך שלבי הרישום והרגולציה.

רישום ורגולציה לתוספי תזונה: איך זה עובד?

מדוע לא לבצע את התהליך באופן עצמאי?

זה לא סוד שהבירוקרטיה כאן בישראל נחשבת לקשוחה למדי, בוודאי בעבור עסקים עצמאיים אשר נדרשים להמציא מסמכים שונים כמו גם לעבור שלבים בדרך לרישום של המוצר. למעשה, הרישום במשרד הבריאות הישראלי איננו התחנה האחרונה שלכם וזאת במידה ואתם רוצים לשווק את המוצר גם מעבר לים, כמו בארה"ב או באירופה. גם כאן יש התמודדות בירוקרטית לא פשוטה ועל כן דרך ליווי מקצועי של חברת דור שירותים תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת: רישום ישראלי לתוספי תזונה כולל רישום יבואן, הדפסה של חומרי אריזה כמו תוויות בבית דפוס (חלק מהותי מתהליך הרישום), הגשת בקשת לרישום המוצר ומעקב אחר האישור כמו גם קבלת תמיכה לאחר האישור באמצעות חידוש, הרחבת אישורים נוספים וכן דיווחים על תופעות לוואי – באם אכן היו. ביצוע ההליך באופן עצמאי עלול להוביל לא רק לטעויות חמורות אלא גם לעכב את תהליכי הייצור באופן שישפיעו על היכולת שלכם לשווק את המוצר. על כן, ליווי מקצועי מצד החברה מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור תהליך מוקפד העומד בכלל התנאים הרגולטוריים הנהוגים במדינת ישראל.

שירות אישי לכל אורך הדרך

חברת דור שירותים נוסדה בשנת 2011 מתוך מטרה לשפר את תהליכי הפיתוח והאישורים של תוספי המזון כאן בישראל. החברה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בארץ המקפידים על מתן שירות מקצועי המתבצע בשקיפות, חדשנות ושירות אישי לכל אורך הדרך. כלל המוצרים בחברה נבדקים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. בנוסף לכך, פעילות החבורה מבוססת על נהלי בטיחות ובקרת איכות של עולם התרופות ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים לא רק שירות מקצועי ואישי אלא גם צוות מנצח אשר יסייע לכם בתהליך. בכך, תוכלו להשלים את תהליך הרישום והרגולציה באופן הטוב ביותר ובסטנדרט בטיחותי – למען שיווק התוסף כאן בישראל וברחבי העולם.

אולי תאהב גם

נגישות