הקוסמטיקאים של המחר: הכול על לימודי קוסמטיקה במכללת רימונים

אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר במשק הוא מקצוע הקוסמטיקאית. אם עד לפני מספר שנים התפיסה לגבי המקצוע הייתה שמרנית למדי, כיום רבים מבינים כי הקוסמטיקאים של המחר הם בעלי השפעה עצומה על היכולת להגביר את הביטחון והדימוי העצמי של גברים, נשים ובני נוער, כתוצאה משימוש בטכניקות טיפול מתקדמות שנועדו לא רק לסייע לטובת שיפור ומראה מרקם העור אלא גם לטובת תהליך של הצערת העור וכן טיפול ממוקד המותאם באופן מושלם בעבור כל לקוח או לקוחה. אם גם אתם מרגישים כי התשוקה לאסתטיקה ויופי בוערת בכם, אין ספק כי לימודי קוסמטיקה במכללת רימונים מהווה הזדמנות מצוינת ללמוד את רזי המקצוע ולהשתלב בתחום משגשג ומבוקש. מה חשוב לדעת לגבי הלימודים? להלן כל הפרטים.

לימודי קוסמטיקה – טכניקות מתקדמות וליווי אישי לכל אורך הדרך

בשביל להפוך לקוסמטיקאים מובילים ומהשורה הראשונה בתחום, צריך להשקיע בלימודים. גם אם יש לכם כבר ניסיון קודם בתחום הזה, באמצעות צוות המרצים והמרצות של מכללת רימונים תוכלו לקבל את ארגז הכלים אשר יסייע לכם לבצע דריסת רגל בתחום, ובכך ליצור קריירה מצליחה גם כאן בישראל אבל גם בעולם. תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של נושאים: מבנה העור והתפקוד שלו, ניקוי עמוד, הרכבת תכשירים בהתאמה אישית, כימיה קוסמטיקת, שימוש במכשור רפואי מתקדם לטובת ביצוע של הליכים קוסמטיים,  אבחון סוג עור, מסכות פנים, אנטומיה ופיזולוגיה, טיפול באקנה ופוסט אקנה לצד היכרות עם תחומים בולטים בתחום הקוסמטיקה כמו למשל שימוש בשמנים אתריים, עיסויים, טיפולי פנים לגברים ועוד.

היתרון של הלימודים במסלול הזה נובע גם בשל הידע העצום אותו אתם יכולים לקבל וליישם בפועל, אבל גם כתוצאה מקורסים ממוקדים בתחום של שיווק ופרסום, ניהול עובדים לצד ימי עיון והשתלמויות. מסלול הלימודים הזה מיועד גם בעבור גברים וגם בעבור נשים והוא מתבצע במתכונת של 620 שעות לימוד, במתכונת של יום או ערב. המסלול עצמו מפוקח על ידי משרד העבודה, ובסיומו הבוגרים מקבלים תעודה המקנה לכם את היכולת לפתוח עסק או לעבוד כשכירים, כל זאת מתוך מטרה להשתלב בענף משגשג ומתקדם כמו ענף הביוטי והטיפוח.

 

 

מדוע לימודים מקצועיים הם חיוניים?

התשוקה שלכם לעולם הביוטי והקוסמטיקה איננה מאפשרת לכם להתחיל ולעסוק בתחום, מאחר וצריך לדעת לאבחן את סוג העור וכן להתאים תוכנית טיפול פרטנית. מעבר לכך, כיום ניתן להבחין בשינוי בכל הקשור לתפקיד, בייחוד בשל שירותים נוספים כמו למשל הסרת שיער, טיפול בפיגמנטציה, טיפול יופי וזוהר לצד טיפולים ייעודים לבני נוער המתמודדים עם התפרצות של אקנה. על כן, במסגרת הלימודים במכללת רימונים תוכלו לא רק להעשיר את הידע אלא גם להתנסות באופן מעשי, ובהתאם לכך לשכלל את היכולת המקצועית. מאחר ובסיום הלימודים אתם מקבלים תעודה, מדובר באלמנט חיוני מאוד שגם יניב לכם את הידע המקצועי לו אתם זקוקים אבל גם מתוך מטרה לעבוד במקצוע באופן חוקי, מאחר ונדרשת הכשרה לעיסוק במקצוע המשלב פרקטיות טיפול מתקדמות, בייחוד על רקע שימוש במכשור מתקדם.

תחום מבוקש לתעסוקה גם בארץ וגם בעולם

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה מסקרנת בעולם הקוסמטיקה, לא מעט בזכות קוסמטיקאיות מובילות שהפכו לשם דבר – החל מפולה בלינק ועד מימי לוזון. מקצוע זה הוא מקצוע מבוקש מאוד המגלם בחובו לא רק אפשרות השתכרות גבוהה אלא גם התקדמות מקצועית המגיעה לידי ביטוי גם ביכולת לפתוח קליניקה משגשגת המתמחה בקוסמטיקה גם בישראל וגם בעולם. הדרישה לבעלי מקצוע מומחים היא גבוהה, ועל כן זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולהירשם ללימודים במכללת רימונים.

לסיכום

תמיד חלמתם לעבוד בתחום הקוסמטיקה? ובכן, החלום שלכם נמצא ממש מעבר לפינה, וזאת בשל היכולת להירשם כבר עכשיו ללימודי קוסמטיקה סוג 1 המעניקים לכם את כל הידע המקצועי לצד התנסות מעשית, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם להגשים את החלום ולעבוד בתחום מבוקש ומתפתח. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להגשים את החלום!

אולי תאהב גם

נגישות