מחלת הסרטן פוגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם. בואו לתרום למלחמה במחלה

מחלת הסרטן היא מחלה קשה מאד שפוגעת במיליוני אנשים גם בעידן הטכנולוגי והמתקדם של היום. רוצים לתת יד ולתרום למלחמה במחלה הקשה הזו? הכירו את האתר JGive.

מחלת הסרטן – המחלה שפוגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם

בשנתיים האחרונות כולנו מדברים על מגפת הקורונה ועל כך שהיא מסרבת להיעלם מהעולם. אבל אם נודה על האמת, המגפה האמיתית של העולם היא מחלת הסרטן, מחלה שפוגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם וגורמת לתמותה קשה מאד. כפי שאתם ודאי יודעים, הרפואה בתחום הסרטן מתקדמת מאד וכיום יש פתרונות רפואה טכנולוגיים שלא היו קיימים עד לפני 10 שנים. עם זאת, מחלת הסרטן עדיין נחשבת למחלה קשה מאד ובהרבה מקרים הרפואה נשארת חסרת אונים מולה ומצליחה בחלקם רק להאריך את חיי החולים ולא יותר מזה, לצערנו. אגב, כאן ניתן להעביר תרומות לחולי סרטן, נדבר על זה כמובן בהמשך המאמר.

האגודה למלחמה בסרטן נלחמת במחלה

ודאי יצא לכם לשמוע על האגודה למלחמה בסרטן, האגודה שכל מטרתה היא להקטין את התחלואה והתמותה מסרטן בארץ וכמובן לשפר את איכות החיים של החולים במחלה. האגודה למלחמה בסרטן נוסדה בשנת 1952 והיא פועלת בהתנדבות מלאה, ללא כל מטרות רווח וללא כל התערבות של שיקולים זרים או חיצוניים.

בין השאר היעדים של האגודה הם לתמוך במימון וקידם חקר הסרטן, לשדרג את השירותים הרפואיים הניתנים בתחום, להפעיל תכנית למניעה וגילוי מוקדם של המחלה, לקדם את זכויות החולים ולהפיץ מידע אמין ומקצועי לאנשים בריאים, לחולים ולמחלימים. אחד האתגרים הגדולים ביותר של האגודה למלחמה בסרטן הוא גיוס כספים לפעילות השוטפת של האגודה, אך על כך נדבר מיד.

 

 

איך ניתן לתרום לאגודה למלחמה בסרטן?

אחת האופציות שעומדות בפניכם היא לתרום לאגודה למלחמה בסרטן דרך אתר האינטרנט שלה. יחד עם זאת, אם אתם רוצים לתרום לאגודה בלי לצאת מהבית ובאמצעות ממשק נוח וקל, מומלץ לכם לעשות זאת דרך האתר JGive. JGive הוא אתר שכל מטרתו היא להגדיל את תרבות הנתינה בישראל. על מנת לעשות זאת, האתר בנה פלטפורמה ייחודית שמרכזת בתוכה מגוון רחב של עמותות שלהן תוכלו לתרום.

באתר JGive תוכלו לקרוא על העמותה שלה אתם מעוניינים לתרום, לבדוק מה אנשים תרמו לה כבר, לבדוק כמה שנים היא קיימת, מה הפעילות העיקרית שלה, מה היעד שלה, אילו פרויקטים היא מובילה, מה אומרים עליה בחדשות ומי הצוות הניהולי שמוביל אותה. אם תבחרו לתרום לאגודה למלחמה בסרטן, תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור ואפילו לתרום באמצעות ביט.

למה כדאי לכם לתרום לאגודה למלחמה בסרטן דרך JGive?

מעבר לנוחות והקלות שהאתר מציע, כל התרומות באתר מתבצעות באופן שקוף. אתם יכולים לקרוא את כל הפרטים שאתם צריכים על הגוף שלו אתם תורמים ולדעת שהכסף שלכם מגיע אך ורק למקום הנכון. בנוסף, אם אתם שכירים תוכלו גם ליהנות מהחזר של 35% על התרומה שלכם, כך שבמצב כזה התרומה שלכם כביכול שווה הרבה יותר כסף.

וכפי שכבר ציינו, היתרון המשמעותי ביותר בא לידי ביטוי בכך שכל המידע שאתם צריכים על העמותות השונות נמצא במקום אחד, אין צורך להתרוצץ בין אתרי האינטרנט השונים והכל מתבצע בקלות ובמהירות.

לסיכום

אין ספק שמחלת הסרטן נחשבת למחלה קשה מאד גם בזמנים מתקדמים אלה ואם אתם רוצים לתת יד לתרומה במלחמה בסרטן, אנחנו ממליצים לכם לתרום לאגודה דרך האתר JGive.

אולי תאהב גם

נגישות