הכירו את אורומדיק: מרפאת מומחים בתחום האורולוגיה בניצוחו של פרופסור ג'ק בניאל

אורולוגיה זה בלי ספק אחד מתחומי הרפואה הרגישים ביותר, ולכן כשאנו זקוקים לשירותים המקצועיים של אורולוג, חשוב לנו לדעת תמיד שאנחנו בידיים טובות. בדיוק בגלל זה האפשרות לגשת למרפאה פרטית לטיפול יסודי היא תמיד על הפרק וכאן חשוב בהחלט להגיע לרופאים הטובים ביותר בתחום שידעו לאפשר מחד טיפול עדין ורגיש ומצד שני ימצו את כל הידע הרפואי שברשותם על מנת להקל עלינו ולשמור על בריאותינו. אם גם אתם מחפשים אורולוג ומזדהים באופן טבעי עם הדברים, אנו רוצים להכיר לכם את מרפאת המומחים בתחום האורולוגיה בניצוחו של פרופסור ג'ק בניאל – בהחלט המקום הראשון שכדאי לכם להכיר.

הניהול והפיקוח של אחד ממומחי האורולוגיה הטובים ביותר בארץ

ראשית כל חשוב לדבר על פרופסור ג'ק בניאל, העומד בראש המרפאה. בניאל הוא בוגר בית הספר לרפואה סאקלר באוניברסיטת תל אביב ומנהל המערך לאורולוגיה במרכז הרפואי רבין. או התמחה בבלינסון וכן עבר תקופת התמחות נוספת ביוהנסבורג שבדרום אפריקה. כמו כן פרופסור בניאל הוא מומחה אורולוגיה אונקולוגית מטעם אוניברסיטת אינדיאנה שבארצות הברית. הוא חבר באיגוד האורולוגים הישראלים כמובן, אבל גם באיגוד האירופי ובאיגוד האמריקאי והוא מומחה בפרט בתחומים של שיחזור דרכי השתן, סרטן האשכים, ניתוחים אונקולוגים הכוללים שימור עצבים ותחומי אורו אונקולוגיה שונים.

מדובר למעשה באחד מהמומחים הגדולים ביותר בישראל בתחום (יש לא מעט שיאמרו הגדול ביותר) ולכן מי שמחפש מקצועיות חסרת פשרות, המרפאה של פרופ' בניאל היא בלי ספק הכתובת הראשונה.

מגוון מומחים

פרופ' בניאל המנוסה בהחלט לא היחיד שמעניק שירותי רפואה מתקדמים בתחום האורולוגיה במרפאה, ולצידו תוכלו למצוא עוד מומחים רבים בעלי שם עולמי בתחום האורולוגיה, כמו פרופסור דוד ליפשיץ, מנהל היחידה לאנדו אורולוגיה בבית חולים השרון, ד"ר אלי רוזנבאום, מנהל היחידה לאונקולוגיה אורולוגית בבלינסון, ד"ר ירון ארליך, בוקר הפקולטה לרפואה בטכניון, פרופסור דוד מרגל, מומחה באורולוגיה אונקולוגית, ד"ר יוסף שמואלי ועוד. בשורה התחתונה מדובר על צוות האורולוגים הטובים ביותר בישראל כיום וזה משהו שבהחלט יכול לתת לא מעט שקט נפשי למטופלים שמגיעים לשם.

הכירו את אורומדיק: מרפאת מומחים בתחום האורולוגיה בניצוחו של פרופסור ג'ק בניאל

מגוון תחומי טיפול

כידוע, אורולוגיה הוא תחום רפואי רחב וגדול ובגלל זה יש צורך בשירותים שונים במקרים שונים. בין הטיפולים השונים שניתן לקבל במרפאה:

  • כריתה של שלפוחית השתן.
  • כריתה של גידולים סרטניים או שפירים במקרים של סרטן שלפוחית השתן.
  • כריתה רדיקלית של הערמונית.
  • שטיפות לשלפוחית השתן ועוד.

כמובן שכל טיפול נעשה לאחר האבחון המקיף ביותר ולאחר שנשללו בעיות אחרות ואפשרויות טיפול נוספות. שיטות האבחון וההדמיה במרפאה נעשות בשיטות המתקדמות ביותר כיום וכך ניתן להעניק תמיד את הטיפול הנכון ביותר עבור כל מטופל.

סיוע מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי

מדובר כמובן במרפאה פרטית, מה שאומר שהשירות כרוך בתשלום. עם זאת המרפאה מוכרת על ידי קופות החולים השונות וכמעט כולם יכולים לקבל סבסוד מסוים, חלקי על מלא על כלל טיפולים. במראה עוזרים לכל מטופל למצות את ההליכים הבירוקרטיים מול קופות החולים וכך להנות מהיחס המקצועי ומצוות המרפאה המסור במחירים הוגנים בעיקר אפשריים.

לבסוף, חשוב לזכור כי מדובר בתחום רגיש למדי ולכן חשוב לדעת שכל התהליכים השונים במרפאה נעשים בדיסקרטיות מוחלטת לחלוטין וזה משהו שבהחלט כדאי לקחת בחשבון.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים את הטיפול המקצועי ביותר בתחומי האורולוגיה, דיסקרטיות ויחס אישי ברמה גבוהה – המרפאה של פרופסור ג'ק בניאל היא המקום עבורכם. רק בריאות!

אולי תאהב גם

נגישות